Автомобілі з США та КАНАДИ

Допоможемо обрати авто Вашої мрії


Як відбувається доставка автомобіля із США

Доставка автомобілів з Америки поділяється на декілька етапів.

  • Транспортування викупленого лоту з аукціону до термінала для здійснення завантаження у контейнер.

  • Транспортування контейнера до порту й завантаження на судно. Тут діє правило консолідації – доки не набереться необхідна кількість вантажів, корабель залишається у порту. Оформлення супроводжувальної документації.

  • Всі американські автомобілі доставляються в Україну вантажними кораблями, що вирушають зі Східного узбережжя США з портів у Нью-Йорку та Нью-Джерсі найкоротшим транспортним маршрутом. Власник авто має можливість відстежити знаходження вантажу.

  • Прибуття контейнера з автомобілем в український порт та розвантаження. Здійснення повного документального супроводу, оплата мита й зборів.

  • Перевезення по Україні здійснюється автовозом або евакуатором. Власник може й самостійно забрати авто з порту.

Як порахувати вартість доставки авто із США в Україну

Вартість залежить від типу транспортного засобу та віддаленості місця знаходження авто від порту відправлення. Кожному клієнту перед початком торгів на аукціоні надається таблиця з розрахунками ціни автомобіля з усіма виплатами й доставкою. Ви можете розрахувати вартість послуги самостійно, скориставшись калькулятором доставки на нашому сайті.

Скільки часу потрібно на доставку автомобіля

Термін доставки авто з Америки розраховується в залежності від декількох чинників:

  • Строк перевезення авто з аукціону залежить від розташування майданчика до термінала, наближеного до морського порту. Переважно це 3-7 днів.

  • Підготовка експортних документів і завантаження у контейнер – оскільки попит на американські авто великий, терміни не перевищують декількох тижнів.

  • Прибуття авто до Європі – зазвичай компанія Stepanych Auto доставляє автомобілі морем безпосередньо в Україну у порти Одеси, або ж Литву у порт Клайпеда. Переважно це 35-55 днів.

  • Митне оформлення – протягом 5-10 днів.

  • Погодні умови та інші чинники також можуть впливати на термін доставки.

Переваги доставки авто з компанією Stepanych Auto

Ми співпрацюємо лише зі страховими аукціонами IAA, MANHEIM або Copart, на яких представлений величезний вибір автомобілів, зазвичай мінімальних років, з малим пробігом, незначними пошкодженнями, за доступною ціною. Це робить придбання авто значно вигіднішим, ніж у Європі, а в Україні й поготів. В залежності від аукціону та моделі, економія може досягати 15-50% у порівнянні з аналогічними автомобілями на вітчизняному ринку.

Stepanych Auto систематично доставляє автомобілі з Америки у великих обсягах, що дає нам можливість мати особливо вигідні умови доставки від транспортних компаній та утримувати найкращі ціни серед конкурентів.