Автомобілі з США та КАНАДИ

Допоможемо обрати авто Вашої мрії


Перевірка історії автомобілів з Америки

Щороку тисячі ідентичностей транспортних засобів через шахрайські схеми викрадають й можуть повторно використовувати для інших автомобілів. Отже, вкрай важливо отримати максимально повну й правдиву інформацію про експлуатацію американського авто до теперішнього часу, наявність пошкоджень, перелік власників або реальний пробіг авто.

При випуску кожний автомобіль ідентифікується спеціальним номером – VIN (Vehicle Identifier Number). Він складається з 17 знаків – цифри та латинські букви. Докладна перевірка згідно з VIN кодом надає можливість отримати всю історію вашого авто на території США.

Як правильно вибрати авто на аукціоні США

Повну інформацію про історію автомобіля зі США та Канади надає сервіс CARFAX – незалежна комерційна організація. Звіт сервісу представляє детальну інформацію про минуле автомобіля, виявляє всі можливі приховані факти про ДТП, крадіжки, затоплення, VIN клонування, проблеми з документами. Проста перевірка автомобіля допоможе заощадити кошти й навіть уникнути юридичних проблем.

Перевірка історії авто: CARFAX

Звіт CARFAX містить найбільш важливу інформацію про американські автомобілі та складається з основних пунктів:

 1. Перевірка щодо потрапляння у ДТП.

  Сервіс повідомляє клієнтів про будь-які серйозні проблеми в історії авто, у тому числі про повне руйнування й допомагає попередити покупку неякісного авто.

 2. Розкриття подушок безпеки.

  Звіт надає інформацію про те, чи під час аварії були розкриті подушки безпеки.

 3. Експлуатація автомобіля.

  Цей запис у звіті інформує про право власності на авто, а також чи знаходився автомобіль в оренді або використовувався як таксі.

 4. Відмотування пробігу.

  На вживаних авто це одна із найпоширеніших форм шахрайства.

 5. Наявність свідоцтва про списання.

  Якщо американський автомобіль визнаний непридатним для експлуатації внаслідок аварії, пожежі, затоплення, оформляється відповідний сертифікат про списання авто. Даний запис у звіті CARFAX допомагає покупцям уникати придбання таких машин та необґрунтованих витрат у майбутньому.

 6. Відкликання автомобіля для усунення дефектів виробництва.

  Перевірка допоможе визначити, чи у автомобіля є якісь запити на повернення. Адже можливі витрати на ремонт доведеться нести новому власнику.

 7. Перевірка на викрадення.

  Не раз траплялось, що викрадені американські автівки доставляють у країни Європи. Щоб не наражатися на проблеми з документами в Україні, варто уникати таких автомобілів.

 8. Технічне обслуговування.

  Документація про проходження техобслуговування вказана у звіті для впевненості покупців у надійності авто.

 9. Реєстрація авто.

  Потенційний покупець отримує інформацію про реєстрацію та історію, де знаходився автомобіль за час експлуатації.

Переваги перевірки з компанією «Степанич-Авто»

Деякі покупці американських автомобілів дізнаються про прикрі факти з історії авто, коли вже буває занадто пізно. Можна потрапити у шахрайську пастку, яка перетвориться на складні юридичні проблеми. Особливо поширене VIN клонування – шахрайство, при якому злочинці викрадають ідентифікаційний номер легального транспортного засобу й пересаджують його на вкрадене авто, а потім продають.

Не ризикуйте – обов'язково зробіть перевірку ідентичності автівки. Наші спеціалісти перевіряють Ваше авто виключно на офіційному сервісі CARFAX, тому кожен покупець може бути впевнений у тому, що отримає детальний правдивий звіт про історію авто.