Автомобілі з США та КАНАДИ

Допоможемо обрати авто Вашої мрії


Розмитнення автомобілів із США

Розмитнення – це комплекс обов’язкових документальних оформлень і грошових виплат, які необхідні для того, щоб завезений в Україну автомобіль з-за кордону, міг використовуватися на законних підставах на території нашої держави. Процедура відбувається відповідно до Закону України «Про деякі питання ввезення на митну територію України та проведення першої державної реєстрації транспортних засобів».

Митне очищення – досить складний бюрократичний процес, який може відняти багато часу у непідготовленої людини. Митне оформлення авто із США в Україні починається з роботи брокера, який на підставі нотаріально завіреного договору між сторонами виступає в ролі посередника між митницею й замовником.

Скільки часу потрібно на розмитнення автомобіля

Здійснити розмитнення авто можна одразу при в’їзді на територію України або за місцем проживання. Доцільно зазначити, що оплата процедури розмитнення однакова, проте, ціни на послуги митних брокерів можуть значно відрізнятися. Процес розмитнення триває приблизно 3-7 днів. Оскільки митний режим обмежений певними термінами й штрафними санкціями, маєте можливість обрати найбільш раціональний варіант.

Яка вартість розмитнення авто в Україні у 2021 році

Митне очищення авто є платною послугою, що розраховується відповідно до єдиної ставки митних платежів, акцизів та ПДВ. Вартість розмитнення залежить від вартості авто згідно з інвойсом і тайтлом, року виготовлення, об’ємом і типом двигуна.

 1. Ввізне мито – становить 10% від сумарної митної вартості, за виключенням дизельних автобусів понад 10 осіб з двигуном понад 5 дм3 (20%), для нових легкових авто з двигуном понад 3 дм3 (6%).

 2. Акцизний податок – переважно залежить від віку авто, типу палива, об’єму та потужності двигуна:

  • бензинові двигуни до 3 дм3 ставка €50;

  • бензинові двигуни понад 3 дм3 €100;

  • дизельні двигуни до 3,5 дм3 ставка €75;

  • дизельні двигуни понад 3,5 дм3 €150;

  • для розмитнення авто віком понад 15 років застосовується коефіцієнт 15;

  • електромобілі розмитнюються за ставкою €1 за 1 кВт•год, ПДВ, акциз та ввізне мито не сплачуються.

 3. ПДВ розраховується за ставкою 20% від суми ввізного мита, митної вартості та акцизного податку. Провести розрахунок можна самостійно, скориставшись калькулятором розмитнення на нашому сайті. Крім митних податків, також доведеться сплатити обов’язкові платежі за реєстрацію, до пенсійного фонду.

Переваги розмитнення з «Степанич-Авто»

Наш митний брокер на підставі ваших документів в найкоротші терміни оформляє попередню декларацію, а потім митну декларацію на імпорт машини з США й подає їх до митних установ. Вам не потрібно вникати в усі тонкощі розмитнення.

Завдяки нашому досвіду й професіоналізму, ви отримуєте максимальну вигоду від покупки авто. Випуск авто відбувається після заповнення необхідних документів і сплати податків. Далі автомобіль відправляється у ваше місто.